KRONOSPAN

Вінілові SPC панелі Rocko Tiles R154 Марбел голд

1800.00 грн.

Панелі для оздоблення стін 2800*1230*4 (40 шт.) (Rocko Tiles SPC) Марбел голд R154

Артикул 35844
Вага 20 кг.
Ширина 1230 мм.
Товщина 5 мм.
Довжина 2800 мм.
Единицы: м2
Стійкість до УФ-променів Так
Вогнестійкість Так
Водонепроникний Так
Гарантія Так
Стабільний розмір Так
Стійкість до подряпин Так
Легка збірка Так
Ударостійкий Так
 • Описание
 • Комментарии
 • Відкрийте для себе магію ROCKO Tiles - водостійких стінових панелей, які внесуть у ваш інтер'єр неповторну гармонію натурального мармуру. Кожна деталь, ідеально відтворена, перенесе вас у світ розкоші та елегантності.

   

  Незрівнянна функціональність цих панелей робить їх ідеальними для швидкого оновлення інтер’єру. Уявіть, що ви без зусиль перетворюєте свій простір, надаючи йому новий, приголомшливий вигляд.

   

  Крім того, плитка ROCKO забезпечує відмінний захист від вологи, гарантуючи, що ваші стіни збережуть свою красу на довгі роки. Вогнестійкі властивості додають відчуття безпеки, а їх стійкість до подряпин і ударів гарантує, що стіни залишаться бездоганними навіть при інтенсивному використанні.

   

  Вам не доведеться турбуватися про випадкові плями чи ультрафіолетові промені, оскільки ці унікальні дошки стійкі до такого типу пошкоджень. Стабільність їх розмірів гарантує легкий і точний монтаж, завдяки чому ваш привабливий дизайн завжди залишатиметься незмінним.

   

  Виведіть свій інтер'єр на новий рівень, вибравши плитку ROCKO - ідеальне поєднання елегантності, довговічності та функціональності.


iBudmarket.com.ua - сайт адаптированый под мобильные платформы